Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki Mitre

Brytyjski producent sprzętu do gry w piłkę nożną Mitre. Uważa się go za pierwszą firmę, która wyprodukowała buty piłkarskie. W swoim dorobku mają najszybszą piłkę, Mitre Ultimax.

Mitre to ceniony producent sprzętu sportowego, w tym przede wszystkim odzieży i akcesoriów do gry w piłkę nożną. Początki działalności brytyjskiej marki sięgają 1880 roku, jednak w rzeczywistości Ben Cook założył swoją firmę około 60 lat wcześniej i zajmował się wtedy wyrobami skórzanymi.

Na sukces marki Mitre składa się przede wszystkim atrakcyjny design produktów, jak również najwyższa jakość dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów.

Mitre uważa się za pierwszą firmę, która zaprojektowała i wypuściła na rynek buty piłkarskie. Do tej pory na swoim koncie posiadają także buty halowe, jak również szereg innych butów sportowych.

Co więcej, Mitre skupia się także na produkcji piłek sportowych, które są niemal idealne - ich waga nie odbiega o 3 gramy od idealnej wagi piłki, a średnica nie różni się o więcej niż tylko 1 milimetr od idealnej kuli. Największym osiągnięciem producenta jest zatem wyprodukowanie najszybszej piłki - modeli Mitre Ultimax.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Indeks: B9091

Marka: Mitre

Mitre Pro 100 T England piłka nożna

Profesjonalna, oficjalna piłka reprezentacji Anglii, 26 panelowa budowa piłki zapewnia doskonałą aerodynamikę. Pokryta materiałem Super Soft Microfibre, kltóry zapobiega absorbcji wody, zapewnia pełną kontrolę nad piłką.

Cena 259,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: G40014

Marka: Mitre

Mitre DOMA YELLOW Jr rękawice bramkarskie

Juniorskie rękawice bramkarskie z wysokiej jakości latexu zapewniają dobrą chwytność piłki w każdych warunkach atmosferycznych. Podwójne zapięcie na przegubach ze specjalnymi rzepami zwiększa ochronę przy szybkich ruchach.

Cena 19,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: G40013

Marka: Mitre

Mitre DOMA YELLOW rękawice bramkarskie

Męskie rękawice bramkarskie z wysokiej jakości latexu zapewniającego dobrą chwytność piłki w każdych warunkach atmosferycznych. Powójne zapięcie na przegubach, anatomiczny kształt.

Cena 31,00 zł Cena podstawowa 39,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: BB6102SES

Marka: Mitre

Mitre Union England piłka do rugby

Treningowa czteropanelowa piłka do rugby w barwach narodowych Anglii. Znakomite wykonanie i czucie piłki dzięki małym wgłębieniom na całej, pokrytej gumą powierzchni piłki. Doskonała piłka treningowa dla każdego.

Cena 61,00 zł Cena podstawowa 72,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: BB6102EAD

Marka: Mitre

Mitre Union Scotland piłka do rugby

Treningowa czteropanelowa piłka do rugby w barwach narodowych Szkocji. Znakomite wykonanie i czucie piłki dzięki małym wgłębieniom na całej, pokrytej gumą powierzchni piłki. Doskonała piłka treningowa dla każdego.

Cena 61,00 zł Cena podstawowa 72,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie