Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

O nas

Jesteśmy internetowym sklepem sportowym z siedzibą w Poznaniu. Na chwilę obecną nie mamy własnego oddziału stacjonarnego. Misją sklepu SkiTenis jest zachęcanie ludzi do uprawiania sportu, jest to nieodłączny element zdrowego trybu życia. Ważna jest dla nas promocja różnego rodzaju sportów, również nowych. Oferując najwyższej jakości markowy sklep sportowy wraz z naszym doradztwem, jesteśmy przekonani, że będą Państwo z niego zadowoleni i będą Państwo często z niego korzystać.

Największą satysfakcję czerpiemy z zadowolenia klientów z naszych usług. Nie ma dla nas nic lepszego niż kontakt zwrotny od zachwyconego produktami kontrahenta, pozostawiona pozytywna opinia lub osoba, która przychodzi do nas z polecenia.

Najważniejsze kategorie produktów, które sprzedajemy to:

Rolki - wybraliśmy amerykańską firmę Rollerblade, wyróżnia się ona najwyższą jakością produktów oraz ich niezawodnością. Niektóre modele rolek, takie jak np. Rollerblade Twister, Macroblade i Tempest nie mają sobie równych w swojej kategorii. Wyróżnia je doskonałe dopasowanie do stopy, odpowiednia amortyzacja oraz sztywność zapewniająca dobre przeniesienie siły. Więcej o produktach Rollerblade można znaleźć na stronie: https://www.skitenis.pl/pl/52-rolki-rollerblade

Obuwie - Japońska firma Mizuno, specjalizująca się w produkcji butów sportowych to najlepszy wybór w takich dziedzinach jak bieganie, siatkówka, piłka ręczna, tenis ziemny oraz stołowy. Buty Mizuno wyróżnia niezwykła precyzja wykonania - rzeczywiste rozmiary są dokładnie takie, jak podaje producent, znacznie ułatwia to dokonywanie zakupów przez Internet. Więcej o butach Mizuno można znaleźć na stronie: https://www.skitenis.pl/pl/138-buty-do-biegania-mizuno

Narciarstwo – w większości włoska firma Nordica, wyróżniająca się na tle konkurencji tym, że w każdych nartach użyty jest drewniany rdzeń, co jest miernikiem jakości narty. Jak przystało na Włochów Nordica specjalizuje się w produkcji zaawansowanych technologicznie butów narciarskich. Największy nacisk marka kładzie na jak najlepsze dopasowanie butów do stopy w tym celu większość modeli wyposażono w termoformowany but wewnętrzny. Nowością technologiczną Nordica jest specjalna skorupa Infrared, która pozwala na dopasowanie skorupy do użytkownika nie zmieniając jej struktury. Więcej informacji nt Nordica jest dostępne na stronie: https://www.skitenis.pl/pl/77-buty-narciarskie-nordica

To tylko niektóre przykłady firm, których produkty znajdą Państwo w ofercie sklepu SkiTenis. Cały asortyment znajdą Państwo na stronie https://www.skitenis.pl Jeżeli nie mogą znaleźć Państwo w sklepie produktu firmy, którą oferujemy warto skontaktować się z nami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że produkt będzie w magazynie lub że będziemy w stanie go zamówić specjalnie dla Państwa.

Misja

Uprawianie sportu wiąże się z samymi korzyściami. Odpowiednia aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne i psychiczne ludzi, praktycznie w każdym wieku. Sporty uczą rywalizacji, kształtują charakter i wytrwałość. Są to cechy przydatne również w codziennym życiu, dlatego sportowcy częściej osiągają sukces zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Uprawianie sportu jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach cyfryzacji, w których przeważa siedzący tryb życia.

Naszą misją jest promocja aktywności fizycznej. Chcemy, aby jak najwięcej osób uprawiało sport i czerpało z niego radość oraz inne korzyści. Przede wszystkim zależy nam na powiększeniu grupy miłośników wielu sportów. Swoimi działaniami pokazujemy, że sporty można uprawiać w niemal każdym wieku i kondycji fizycznej, a najwięcej zabawy niesie ze sobą rozpoczynanie nowych dyscyplin sportowych. Zależy nam, aby została przywrócona równowaga między spędzaniem wolnego czasu przed komputerem i na świeżym powietrzu.

Wierzymy, że wzrost aktywności fizycznej ludzi poprawi ich ogólny stan zdrowia i wydłuży czas życia, a narzędziami do osiągnięcia tego celu są oferowane przez nas produkty.

Wizja

SkiTenis.pl dzięki sprzedaży sprawdzonych produktów oraz wysokiej jakości obsługi klientów zdobywa zaufanie i lojalność konsumentów. Użytkownicy są zadowoleni z dokonanych zakupów, a artykuły sportowe zachęcają ich do uprawiania sportów i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Sklep staje się liderem na rynku artykułów sportowych, efektywnie wspiera wszystkich miłośników sportów niezależnie od ich poziomu. Większość ludzi porzuca siedzący styl życia na rzecz aktywności fizycznych. Nasze społeczeństwo staje się bardziej radosne i zdrowe.