Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 65,00 zł

Akcesoria do łyżew

Akcesoria do łyżew

W tym dziale znajdziesz bardzo przydatne akcesoria do łyżew, są to przede wszystkim ochraniacze na płozę łyżwy oraz specjalne torby.

Płoży łyżew wykonane są ze stali, posiadają bardzo ostre krawędzie, którymi możemy uszkodzić sobie rzeczy lub nawet siebie. Łyżwy z niezabezpieczonymi płozami pozostawione na ziemi również się niszczą, przez co musimy je częściej ostrzyć. Skutkiem jest także zmniejszona żywotność łyżew. Z tych względów ochraniacz na łyżwy jest czymś niezbędnym! Są dwa typy ochraniaczy – do łyżew hokejowych oraz figurowych.

Specjalne torby na łyżwy zostały zaprojektowane tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Ich kształt jest specjalnie wykrojony do łyżew. Torby dla łyżwiarzy pozwalają na szybkie i wygodne spakowanie oraz rozpakowanie łyżew. Dzięki uchwytowi oraz paskowi na ramię transport łyżew będzie łatwy i komfortowy. Torba znakomicie nadaje się również do transportu w pojeździe, dzięki temu wilgotne od lodu łyżwy nie zabrudzą samochodu.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: M100002A075 JMG

Marka: UYN

Maska ochronna UYN niebieska

Maska ochronna UYN, wielokrotnego użytku, z możliwością prania. Maska o ergonomicznym kształcie, idealna podczas wykonywania ćwiczeń i aktywności fizycznej. Jej nowoczesny design sprawia, że maskę nosi się z przyjemnością. Odpowiednia na wiele okazji, także okoliczności formalnych.

Cena 65,00 zł
Więcej
W magazynie