Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Wysyłka

Wysyłka zakupionego towaru odbywa się w sposób wybrany przez Klienta podczas finalizacji zakupów w sklepie (za pośrednictwem Poczty Polskiej lub usług kurierskich). Każde zamówione produkty na kwotę powyżej 300,00 PLN premiowane są wysyłką na koszt sklepu. Istnieje też możliwość osobistego odbioru towarów w siedzibie sklepu.

W przypadku odbioru towaru za pobraniem, Klient zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera. Jeśli zauważy jakieś uszkodzenia należy sporządzić protokół reklamacyjny zawierający opis uszkodzenia.

Produkty opakowane są w odpowiednie opakowania i są dobrze zabezpieczone. Jeżeli towar znajduje się w magazynie sklepu, zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.

Czas realizacji zamówienia produktu „dostępny” w magazynie sklepu wynosi:
• Usługa Kurierska (InPost) : 1-2 dni

W przypadku braku dostępności w magazynie sklepu, czas realizacji zamówienia produktu dostępnego u przedstawiciela handlowego „dostawca” wynosi :
• Usługa kurierska : najdłużej 3-4 dni

W przypadku braku produktu w sklepie, Klient zostanie o tym niezwłocznie powiadomiony. Obsługa sklepu poinformuje Klienta o dokładnym terminie realizacji zamówienia.

Koszty wysyłki zakupionego w naszym sklepie towaru są uzależnione od jego wagi i kształtują się następująco:
Kurier (DPD).

• waga do 10kg - 14,00 PLN
• waga od 10kg do 20kg - 15,00 PLN

W przypadku przesyłki "za pobraniem" do w/w cen zostanie doliczone 6,00 PLN.

Drobne przedmioty o wadze nie przekraczającej 200g wysyłamy w kopercie. Opłata wynosi wtedy 5,00 PLN.

Dostawy podczas stanu zagrożenia epidemicznego

Wysyłki są nadal realizowane i nie planujemy opóźnień w dostawie.

Zawieszone zostaje Same Day Delivery (dostawa tego samego dnia) oraz możliwość odbioru osobistego.

Kurier InPost zastrzega sobie prawo dostarczenia przesyłki pod drzwi i bez podpisu odbiorcy przez kuriera, tylko w przypadku, gdy kurier nawiąże wcześniej kontakt z odbiorcą i odbiorca wyrazi zgodę na takie doręczenie.

Zalecamy wybieranie kuriera InPost.