Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 439,00 zł - 2 899,00 zł

Slackline

Slackline

Slackline to młody sport, którego korzenie sięgają lat 80-tych XX w., a obecnie najbardziej kojarzony jest z marką Gibbon.

Dyscyplina ta, nazywana również surferline, rozwinęła się początkowo wśród wspinaczy górskich, którzy nudząc się w obozach, bawili się swoimi linami, zapoczątkowując slackline.

Taśmy Slackline

Dzisiaj osoby chodzące po taśmie, wykonujące tricki i akrobacje- czyli uprawiające slackline - możemy dostrzec głównie w parkach, na plażach i lasach. Slackline dzielimy na Trickline- chodzenie po taśmie i wykonywanie trików na wysokości kilkudziesięciu cm nad ziemią.

W Longline - wykorzystuje się bardzo długie taśmy, nawet kilkusetmetrowe, które zawieszone na dużej wysokości nazywamy Highline.
Bez względu na umiejętności i wysokość zawieszonej liny, surfrersline Gibbon to doskonała zabawa, niezależnie od wieku sportowca!

Surferline

Oferowane przez SkiTenis taśmy są produktami Niemieckiej marki Gibbon Slacklines. Cechuje je wysoka jakość, wytrzymałość sięgająca ok. 4000kg! A także ciekawe wzory i kolory, przy których aż chce się wskoczyć na surferline!

Zestawy slackline

W naszym asortymencie posiadamy zestawy sklackline, pojedyncze taśmy oraz napinacze a także szeroki wybór akcesoriów np. do ochrony drzew na których zawieszamy slackline Gibbon. Dzięki gumowej powłoce, taśmy Gibbon są antypoślizgowe co zwiększa stabilność podczas korzystania z nich.

Cena slackline Gibbon to przedział od 249zł do nawet kilku tysięcy złotych.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry