Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Filtruj według

Cena

Cena

  • 107,00 zł - 289,00 zł

Rakiety do badmintona

Rakiety do badmintona

Badminton jest sportem niezwykle otwartym. Można mieć z niego dużo satysfakcji zarówno uprawiając go hobbystycznie, jak i na poziomie zawodowym, jest idealnym sportem dla całych rodzin. W sklepie SkiTenis dostępne są rakiety do badmintona dla niemal każdego poziomu zaawansowania. Rakiety dla graczy hobbystycznych powinny być lekkie, o średniej lub wysokiej elastyczności, która daje więcej mocy w odbiciu. W odróżnieniu od tego, rakiety dla graczy zaawansowanych są sztywne, wymagają użycia większej siły przy uderzeniu, umożliwiają za to lepszą kontrolę nad lotką.

W SkiTenis oferujemy rakiety czołowych producentów, takich jak marka Prince. Rakiety dla początkujących graczy wykonane zostały z lekkiego, modulowanego grafitu zapewniającego wysoką trwałość. Z kolei rakiety dla osób zaawansowanych, poważnie myślących o badmintonie, oprócz większej wagi i sztywności, cechują się inną konstrukcją shaftu (trzonu), umożliwiającą osiąganie lepszej kontroli przy odbiciu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 7B521

Marka: Prince

Prince CTS GAME rakieta do badmintona

Rakieta CTS GAME z serii CONSTANT TRAPER SHAFT zbudowana w pełni z włókien grafitowych cechuje się lekkością i stabilnością. Unikalna konstrukcja shaftu pozwala na osiągnięcie mocniejszych uderzeń.

Cena 239,00 zł Cena podstawowa 289,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie