Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!
Okulary do biegania

Okulary do biegania

Specjalistyczne okulary przeciwsłoneczne Bliz to świetna propozycja dla każdego miłośnika aktywnego spędzania wolnego czasu. Wybierać możemy spośród modeli z jedną szeroką soczewką, ze szkłami fotochromatycznymi dostosowującymi się do natężenia światła oraz casualowych, które służyć nam mogą również na co dzień. Okulary biegowe Bliz charakteryzuje szerokie pole widzenia, świetny design, jak również rewelacyjne dopasowanie do twarzy sportowca.

Okulary do biegania Bliz to dobry wybór dla tych zawodników, którzy podążają za najnowszymi trendami mody, chcą czuć się komfortowo podczas każdych warunków pogodowych, a także cenią sobie niezwykłą funkcjonalność. Okulary sportowe do biegania Bliz wyposażone są w elastyczne końcówki zauszników, jak również gumowe noski, które wpływają na jeszcze lepsze dopasowanie do twarzy. Ich atutem jest także zastosowanie najlepszych materiałów, w tym przede wszystkim szkieł poliwęglanowych, których zadaniem jest 100% ochrona oczu przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA oraz UVB. W okularach przywiązano bardzo dużą uwagę, aby nie parowały. Z tych względów są świetnie wentylowane oraz ich szkła pokryto specjalną powłoką Anti-Fog.

W naszej ofercie znaleźć można okulary do biegania Bliz w wersji dla kobiet, jak również mężczyzn, oznaczenie SmallFace oznacza mniejszy rozmiar okularów, dostosowany do smuklejszych lub mniejszych twarzy np. juniorów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz