Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!
Okulary do siatkówki

Okulary do siatkówki

Okulary do siatkówki

Uprawianie sportów na świeżym powietrzu wiąże się z częstą ekspozycją na promienie słoneczne, zwłaszcza w okresie letnim. W związku z tym warto zaopatrzeć się w specjalistyczne okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko ochronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także będą poprawiały komfort i wygodę podczas treningów.

Okulary do siatkówki Bliz to modele, które cenione są przede wszystkim za modny, nowoczesny design, jak również kształt optymalnie dopasowany do głowy sportowca. Świetnie chronią oczy przed każdymi warunkami atmosferycznymi – silnym nasłonecznieniem, wiatrem, deszczem, kurzem, jak również drobinkami ciał stałych. Okulary siatkarskie Bliz stanowią także znakomitą ochronę przed uderzeniami podczas uprawiania sportów, co może mieć miejsce podczas gry w siatkówkę plażową. Dbając o komfort gry, wybierać można spośród modeli z regulowanymi zausznikami lub opaską, dzięki którym nie spadają one z głowy siatkarza.

Okulary do siatkówki plażowej Bliz, dostępne są w wersji dla kobiet, mężczyzn, jak również w wariancie unisex. Dodatkowo, wybierać możemy także spośród modeli dla osób ze smuklejszą twarzą, jak również tych z wymiennymi szkłami. Dostępne są również modele z możliwością szkieł korekcyjnych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz