Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!
Ręczniki

Ręczniki

Nie ma nic bardziej potrzebnego podczas przerwy jak ręcznik tenisowy. Podczas turniejów tenisowych za zawodnikami cały czas biegają podawacze piłek z ręcznikami. Przyjemny, chłonący pot ręcznik pozwala na lepszy odpoczynek podczas przerw między gemami. Zawodnicy często przykrywają się również ręcznikami tenisowymi, aby uniknąć przewiania i nagłego spadku temperatury. Masażyści lub lekarze tenisistów często strzepują ręcznik przed zawodnikiem, w celu dostarczenia im większej ilości chłodnego powietrza.

Ręcznik podczas gry w tenisa ziemnego zawsze warto mieć przy sobie. Markowy ręcznik przeznaczony właśnie do tenisa znacznie lepiej prezentuje się i pasuje do reszty sprzętu niż zwykły ręcznik łazienkowy.

Ręczniki tenisowe wykonane są z bawełny, wykonane są w taki sposób, aby jak najlepiej chłonęły wilgoć, były przyjemne w dotyku i długo zachowywały swoje barwy. Ręczniki przed pierwszym użyciem należy wyprać i wysuszyć, ponieważ pokryte są one środkami zapobiegającymi wchłanianie przez nie wilgoci.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz