Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 399,00 zł - 4 079,00 zł

Nordica GT

Nordica GT

Jednymi z najbardziej wszechstronnych produktów w ofercie marki Nordica są wytrzymałe i lekkie narty Nordica GT, wybierane przede wszystkim przez średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Narty GT to produkty All Mountain, które znakomicie sprawdzą się podczas zjazdów w każdych warunkach i na każdym rodzaju podłoża – zarówno na przygotowanych, jak i nieprzygotowanych trasach.

Zawansowane technologicznie narty z serii GT imponują atrakcyjnym designem, jak również możliwością nieustannego udoskonalania umiejętności narciarskich, przy równoczesnym zachowaniu ekstremalnie wysokich prędkości.

Narty zjazdowe z kolekcji Nordica GT oferują lekką i bardzo wytrzymałą konstrukcję, która zaskakuje uniwersalnością, stabilnością, nadzwyczajną mocą oraz optymalnym trzymaniem krawędzi. Dedykowane miłośnikom białego szaleństwa, którzy pragną cieszyć niewiarygodnym komfortem i wygodą od samego rana aż do zachodu słońca.

Flagowym modelem z kolekcji GT są narty GT Speedmachine 80 FDT – sprzęt do jazdy slalomowej, przeznaczony do zjazdów na przygotowanych trasach. Dedykowane doświadczonym narciarzom, oferują niezrównaną stabilność i komfort, przy zachowaniu sportowego charakteru produktu.

W ofercie uniwersalnych nart Nordica GT znajdziemy modele oparte o konstrukcję tytanową, carbonową lub też łączącą w sobie elementy carbonowe i tytanowe. Warto zauważyć, że wszystkie narty Nordica mają drewniany rdzeń, co jest droższym, ale najlepszym rozwiązaniem.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 0A8050SA001

Marka: Nordica

Narty Nordica GT 75 FDT + TP Compact 10 FDT

Doskonałe narty Nordica GT 75 FDT z wiązaniem TP Compact 10 FDT to model dla rekreacyjnych narciarzy, którzy pragną czuć się wygodnie i pewnie podczas zjazdów. Gwarancja kontroli, precyzji i niezapomnianych wrażeń na stoku.

Cena 1 399,00 zł Cena podstawowa 1 859,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: 0A8044NA001

Marka: Nordica

Narty Nordica GT 80 Ti FDT + TPX 12 FDT

Najnowsze narty zjazdowe Nordica GT 80 Ti z wiązaniami Marker TPX 12 FDT, skierowane dla miłośników białego szaleństwa, dla których priorytetem jest wszechstronność i komfort podczas zjazdów. Zastosowano w nich lekką konstrukcję oferującą znakomitą stabilność, wygodę i możliwość udoskonalania umiejętności na stoku.

Cena 2 999,00 zł Cena podstawowa 3 599,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 0A7055Q2001

Marka: Nordica

Narty Nordica GT 76 CA EVO + N Adv P.R. EVO 17/18

Wydajne, lekkie narty zjazdowe z kolekcji All Mountain - model Nordica GT 76 CA Evo, który zaprojektowano z wiązaniem N Adv P.R. EVO. Narty z drewnianym rdzeniem, szerokimi czubkami i uniwersalnym kształtem piętek umożliwiają doświadczonym zawodnikom stabilną i komfortową jazdę.

Cena 1 899,00 zł Cena podstawowa 2 299,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 0A8048SA001

Marka: Nordica

Narty Nordica GT 76 CA FDT + TP Compact 10 FDT

Wszechstronne narty zjazdowe Nordica GT 76 CA FDT z wiązaniem TP Compact 10 FDT, należące do wyjątkowej kolekcji All Mountain. Stworzone dla wszystkich entuzjastów jazdy na nartach, którzy lubią czuć się pewnie i komfortowo na każdym stoku i w każdych warunkach.

Cena 2 199,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: 0A8336SA002

Marka: Nordica

Narty Nordica GT 74 FDT + TP2 Compact 10 FDT

Narty Nordica GT 74 FDT z wiązaniem Marker TP2 Compact 10 FDT to propozycja dla początkujących i średniozaawansowanych miłośników białego szaleństwa, którzy wybierają je do zjazdów w każdych warunkach i na różnych nawierzchniach. Oferują niezrównany komfort i wygodę, jak również niesamowitą precyzję i wydajność.

Cena 1 399,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie