Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!
Piłki do piłki nożnej

Piłki do piłki nożnej

Piłka nożna to niezbędne oraz najważniejsze akcesorium do tej dyscypliny. Z tego względu przy jej wyborze warto kierować się najwyższą jakością oraz przeznaczeniem piłki. Nieodpowiednia piłka może zepsuć przyjemność z uprawiania tego sportu nawet 22 osobom, nie wspominając już o trenerze i kibicach.

Większość naszej oferty to piłki do piłki nożnej brytyjskiej firmy Mitre. Zaufaliśmy tej marce, ponieważ jest to firma z najdłuższą – 200 letnią tradycją. Piłki Mitre są wykonywane w oparciu o doświadczenie, które pozwala tworzyć piłki bliskie ideałowi. Piłki Mitre nawet o 1 mm nie odbiegają od idealnej kuli ich waga nie różni się nawet o 3g od pożądanej. Rekord prędkości kopniętej piłki nożnej należy właśnie do Mitre, dokładniej modelu Ultimax. Prędkość zmierzona podczas meczu Sheffield Wednesday wyniosła 114 mil na godzinę czyli prawie 200 kilometrów na godzinę!

W ofercie można znaleźć również piłki bardziej komercyjnych firm takich jak Nike czy Adidas.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: B9091

Marka: Mitre

Mitre Pro 100 T England piłka nożna

Profesjonalna, oficjalna piłka reprezentacji Anglii, 26 panelowa budowa piłki zapewnia doskonałą aerodynamikę. Pokryta materiałem Super Soft Microfibre, kltóry zapobiega absorbcji wody, zapewnia pełną kontrolę nad piłką.

Cena 259,00 zł
Więcej
W magazynie