Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!
Okulary na rolki

Okulary na rolki

Okulary na rolki Bliz to gwarancja niezwykłej wytrzymałości, doskonałej ochrony oczu przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA i UVB, a także niesamowitego komfortu podczas długich, intensywnych treningów rolkarskich. Okulary sportowe Bliz charakteryzuje przede wszystkim szerokie pole widzenia, dzięki czemu rozwijanie dużych prędkości podczas jazdy na rolkach staje się jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze.

Okulary do jazdy na rolkach świetnie przylegają do twarzy rolkarza, do czego przyczynia się wykorzystanie elastycznych końcówek na zausznikach, jak również gumowych nosków z możliwością ich formowania.

W naszej ofercie znaleźć można okulary na rolki marki Bliz, które znakomicie chronią oczy przed wiatrem, kurzem i odłamkami. Wybierać je można pośród modeli z różnymi kategoriami filtra, w zależności od potrzeb rolkarza dotyczących warunków pogodowych, podczas których mają być używane. Dostępne są również okulary z soczewkami fotochromatycznymi, które dostosowują się do natężenia światła.

W sklepie SkiTenis znajdziecie Państwo liczne modele specjalistycznych okularów przeciwsłonecznych Bliz do jazdy na rolkach, dedykowanych zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz