Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!
Okulary narciarskie

Okulary narciarskie

Produkcja wysokiej jakości okularów narciarskich to jedna z najprężniej działających gałęzi, w których funkcjonuje marka Bliz. Ich nowoczesny design, świetna funkcjonalność i zastosowanie najwyższej jakości materiałów przyczyniło się do tego, że wybierane są przez światowe gwiazdy narciarstwa, w tym norweską biegaczkę Marit Bjorgen. Okulary na narty biegowe doskonale sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Zastosowana przy ich konstrukcji nowoczesna technologia Anti-Fog zapobiega zaparowaniu szkła, gwarantując odpowiednią widoczność terenu.

Biegowe okulary Bliz wywodzą się z narciarstwa. Producent w wielu krajach jest zdecydowanym numerem jeden, jeżeli chodzi o okulary przeciwsłoneczne. Świetne dopasowanie do kształtu twarzy, lekka konstrukcja oraz odporność na parowanie okularów marki Bliz sprawia, że chętnie wykorzystywane są również do skituru. Nadają się też do uprawniania innych sportów zimowych.

Okulary na narty biegowe oferują niezwykły komfort i wygodę podczas użytkowania. Przyczynia się do tego zastosowanie szkieł, na których nie osadza się para, dzięki czemu zapewniają doskonałą widoczność na wszystkie strony.

Dobrze dopasowane do kształtu twarzy okulary na narty biegowe Bliz świetnie komponują się z większością kasków narciarskich dostępnych na rynku. To podwyższa ich uniwersalność i funkcjonalność. Niezaprzeczalnym atutem okularów przeciwsłonecznych na narty biegowe jest gwarancja 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Okazuje się to szczególnie istotne podczas uprawiania narciarstwa przy pełnym słońcu.

Producent Bliz oferuje szeroką gamę okularów na narty biegowe, a  także do użytkowania podczas biathlonu i skituru w rozmiarze regularnym i small face - dla osób ze smukłą twarzą lub starszych juniorów. Niektóre ich modele można wyposażyć w szkła korekcyjne.

Okulary na narty biegowe stanowią mniejszą i lżejszą alternatywę dla tradycyjnych gogli narciarskich. Ich najważniejszą zaletą jest mniejszy rozmiar oraz zredukowana do minimum waga. Większość modeli zaopatrzono w elastyczny pasek, dzięki któremu ściśle przylegają do głowy i doskonale dopasowują się do kształtu twarzy. Okulary na narty biegowe są uniwersalne. Można się nimi posługiwać także w trakcie jazdy na snowboardzie.

Szukasz uniwersalnych gogli, które będziesz mógł z powodzeniem użytkować także w lecie? Dostępne w naszej ofercie okulary na biegówki spełnią Twoje oczekiwania w tym aspekcie. To praktyczne modele z wymiennymi zausznikami na pasek oraz wyjmowanymi zimowymi ramkami. Doskonale nadają się do uprawiania narciarstwa biegowego i innych sportów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz