Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki Spyder

Spyder to niekwestionowany lider odzieży narciarskiej, zarówno dla zawodników rangi światowej jak i amatorów narciarstwa. Produkty Spyder spełniają najwyższe wymagania i są bardzo wytrzymałe dzięki czemu służą latami.

Spyder to jedna z wiodących firm zajmujących się produkcją najwyższej jakości odzieży narciarskiej. Założona została w 1977 roku przez Davida Jacobsa, który swoją przygodę z narciarstwem rozpoczął w wieku 13 lat. Jego pierwsze kroki w branży sportowej związane były z produkcją zawodniczych koszulek narciarskich, które tworzono w niewielkiej firmie wysyłkowej, mieszczącej się w jego kuchni. Z czasem Jacobs poszerzył swój asortyment o granatowe spodnie narciarskie z żółtymi paskami ochronnymi, umiejscowionymi od kolan do bioder, co przypominało nogi pająka. Od 1978 roku jego firma nosi nazwę Spyder.

Odzież narciarska marki Spyder cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród znanych sportowców, jak również amatorów, którzy z zamiłowaniem szusują po stokach narciarskich. Tym, na co firma stawia szczególny nacisk jest komfort i wygoda, jak również gwarancja stałej temperatury ciała podczas czasu spędzanego na stoku.

Wszystkie produkty wychodzące z pracowni marki Spyder poddawane są bardzo rygorystycznym testom, dzięki czemu możemy mieć pewność, że są one wytrzymałe i jedyne w swoim rodzaju. Producent zwraca także uwagę na wykończenie swoich produktów – wszystkie ubrania wyróżnia zastosowanie intensywnych kolory, jak również precyzyjne dopracowanie detali, co podkreśla ich wyjątkowy charakter.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz