Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki CCM

Kanadyjski producent łyżew do jazdy figurowej, rekracyjnej i do gry w hokeja, marka CCM. Jego produkty spełniają wymagania nawet najbardziej doświadczonych zawodników, a ich głównym atutem jest wykorzystanie innowacyjnej technologii Attackframe, a mianowicie wzmocnienie buta zewnętrznego łyżew.

Renomowany, kanadyjski producent łyżew o szerokim zastosowaniu, firma CCM. Marka została założona w 1899 roku w Toronto, swego czasu nawiązała ścisłą współpracę ze znaną na całym świecie firmą sportową Reebok.

W swojej ofercie CCM posiada łyżwy przeznaczone do jazdy rekreacyjnej i figurowej, a przede wszystkim łyżwy do gry w hokeja, które wybierają zawodnicy NHL, których oficjalnym sponsorem jest firma CCM.

Obecnie marka CCM produkuje także sprzęt hokejowy, taki jak kaski i kije hokejowe.

Produkty marki CCM spełniają wymagania nawet najbardziej doświadczonych i wybrednych zawodników. Ich głównym atutem jest przede wszystkim wykorzystanie innowacyjnej technologii Attackframe - specjalnego wzmocnienia buta zewnętrznego łyżew, co zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania niebezpiecznych manewrów.

Solidność wykonania i najnowsze technologie to główne motywy, którymi kieruje się firma CCM przy produkowaniu swojego sprzętu.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Indeks: 187414 SK9040

Marka: CCM

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 SR D

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 SR D dedykowane graczom rekreacyjnym, jak również grupie juniorów rozpoczynających przygodę z hokejem. Model świetnie dopasowany do stopy, wygodny i szybki.

Cena 589,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: 1876 SK9040

Marka: CCM

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 YT D dziecięce

Dziecięce łyżwy hokejowe CCM Tacks 9040 YT D, idealne dla juniorów, jak również zawodników początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki na lodowisku. Przeznaczone do spokojnej jazdy amatorskiej i rekreacyjnej. Model wygodny, świetnie dopasowany do stopy i oferujący niezwykłe wsparcie.

Cena 519,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: 1874

Marka: CCM

Łyżwy hokejowe CCM Tacks 9050 SR D

Najnowsze łyżwy hokejowe CCM Tacks 9050 SR D, stworzone dla średniozaawansowanej grupy juniorów, jak również osób grających rekreacyjnie w hokeja na lodzie. Oferują nowoczesną, kompozytową konstrukcję odpowiadającą za znakomite dopasowanie do stopy.

Cena 1 099,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami