Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki Bladerunner

Znana marka rolek Bladerunner wspierana przez światowej sławy lidera w tej dziedzinie - firmę Rollerblade. Producent tworzy modele o wszechstronnym zastosowaniu - sięgają po nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni, zawodnicy mniej i bardziej doświadczeni, jak również aktywne dzieci.

Bladerunner to ceniona marka rolek wspierana przez znanego na całym świecie lidera w dziedzinie rolkarstwa, firmę Rollerblade. Produkty firmy Bladerunner to gwarancja atrakcyjnej ceny, solidności wykonania, a przede wszystkim komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy.

Przy projektowaniu rolek Bladerunner wykorzystane zostały najlepszej jakości materiały, jak również najnowocześniejsze technologie, które usprawniają pracę stóp podczas jazdy. Głównym ich atutem jest przede wszystkim wykorzystanie innowacyjnych łożysk silikonowo-żelowych i niezwykle wygodnych wkładek.

W szerokiej ofercie firmy Bladerunner znaleźć można rolki niemal dla każdego. Poczynając od modeli dla początkujących i zaawansowanych zawodników, wymienić można także rolki rekreacyjne i te do bardziej wymagających treningów.

Rolki firmy Bladerunner to także znakomite modele dla dzieci, które zachwycają je zniewalającym wyglądem, zaś rodzice cenią je za zapewnianie dziecku maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Absolutnym hitem, który propaguje marka Bladerunner to świecące rolki dla dzieci, które zapewniają świetną widoczność po zmierzchu.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Indeks: 0G206000100

Marka: Bladerunner

Bladerunner Aurora W łyżwy damskie blk

 Łyżwy figurowe dla kobiet, zrówno do jazdy rekreacyjnej jak i zaawansowanej. But wewnętrzny wyściełany i ocieplony ekologicznym futrem, z wkładką pod stopę wykończoną aksamitem. Płoza figurowa ze stali węglowej.

Cena 249,00 zł Cena podstawowa 299,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 0G301100N41

Marka: Bladerunner

Bladerunner Zephyr W damskie łyżwy

Eleganckie, damskie łyżwy rekreacyjne Zephyr W oferują wysoki poziom bezpieczeństwa, duży komfort i wygodę. Wyjmowany but wewnętrzny wyłożony aksamitem i oddychającą warstwą Thinsulate, najlepszą ociepliną na rynku.

Cena 219,00 zł Cena podstawowa 299,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: 0G301000821

Marka: Bladerunner

Łyżwy Bladerunner Zephyr

Męskie łyżwy rekreacyjne Bladerunner Zephyr, dedykowane zawodnikom na różnym poziomie zaawwansowania. Wyposażone w praktyczną klamrę oraz wytrzymałe sznurowanie, które pozwala na łatwe wkładanie i zdejmowanie sprzętu.

Cena 289,00 zł Cena podstawowa 349,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Indeks: 0G3011009Z5

Marka: Bladerunner

Łyżwy Bladerunner Zephyr W damskie

Atrakcyjne łyżwy do jazdy rekreacyjnej Bladerunner Zephyr W zarówno dla kobiet początkujących, jak również tych w pełni doświadczonych. Oferują znakomitą ochronę dla kostki, niebywały komfort oraz bezpieczeństwo.

Cena 279,00 zł Cena podstawowa 349,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie