Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki Eureka

Eureka to holenderska marka zajmująca się produkcją namiotów i różnego rodzaju sprzętu biwakowego. Ich innowacyjne produkty zachwyciły m.in. pierwszego człowieka, który zdobył Mount Everst - Sir Edmunda Hillarego.

Eureka to znana, holenderska firma, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości namiotów i akcesoriów biwakowych. Została założona w 1895 roku w Binghamton (stan New York).
Ponad 100-letnie doświadczenie firmy Eureka przełożyło się na zdobycie pozycji lidera w dziedzinie innowacji w branży outdoorowej.

Eureka jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek namioty z zewnętrzną ramą, jak również tropik w kształcie parasola. Ich głównymi produktami są modele Spitfire oraz Susten, do których przekonały się tysiące amatorów biwakowania na całym świecie.

Namioty marki Eureka wybierają także znani wspinacze, którzy potrzebują sprzętu niezwykle wytrzymałego i wykonanego z najwyższej jakości materiałów. Na jeden z takich namiotów zdecydował się sam Sir Edmund Hillary, pierwszy człowiek na świecie, który zdobył Mount Everest.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz