Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki Outwell

Outwell to duńska firma, która istnieje na rynku oudoorowym od 1984 roku. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja wysokiej jakości namiotów, których doskonałe parametry techniczne i praktyczność cenione są przez klientów na całym świecie.

Outwell jest duńską rodzinną firmą, której początki datuje się na 1984 rok. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją najwyższej jakości sprzętu do biwakowania, który uprzyjemnia wolny czas podczas biwakowania.

Marka Outwell cały czas stara się udoskonalać swoje produkty i sprawiać, że każdy, kto po nie sięgnie będzie czuł się usatysfakcjonowany. W swojej ofercie posiadają namioty, śpiwory, jak również wszelkie niezbędne akcesoria podczas biwaków, takie jak m.in. naczynia, składane krzesła, oświetlenie.

Producent szczególną uwagę przykłada do ogromnej funkcjonalności i komfortu podczas użytkowania ich produktów, niemniej jednak skupia się też na ich parametrach technicznych.

Oferta marki Outwell jest bardzo zróżnicowana, dlatego też każdy miłośnik biwakowania z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Czołowymi produktami, które proponuje nam marka Outwell są namioty z kolekcji Earth, Cloud, Nevada, czy też Denver.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz