Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki Berghaus

Berghaus to znana i ceniona marka doskonałej jakości odzieży turystycznej, plecaków, obuwia outdoor oraz akcesoriów sportowych. Ich produkty pozwalają zawodnikom skompletować ubiór niemal na każde warunki i porę roku.

Historia renomowanej marki odzieży i obuwia sportowego Berghaus sięga lat 60. XX wieku, kiedy to dwóch alpinistów - Peter Lockey oraz Gordon Davison - zdecydowało się założyć sklep LD Mountain Center, który oferował przede wszystkim zaawansowaną odzież alpinistyczną.

Kluczowymi produktami marki Berghaus są znane wszystkim sportowcom plecaki, a przede wszystkim ich rewolucyjny model Cyklop, który wyróżnia zastosowanie wewnętrznego stelaża.

Twórcy firmy Berghaus mogą cieszyć się również zastosowaniem w 1977r. jako pierwsi w Europie tkaniny Gore-Tex, która po dziś dzień słynie z zaskakujących właściwości wodoodpornych i oddychających.

Producent jako pierwszy zaproponował także odzież outdoorową i akcesoria dla kobiet, w tym m.in. doskonale znanego kobietom na całym świecie plecaka Lady Pulsar.

Berghaus nieustannie stara się wdrażać nowe technologie i wybierać najnowocześniejsze rozwiązania w swoich produktach. Dowodem tego jest nagroda The Queen’s Award z 2006 roku za innowacyjne projekty i rozwój technologiczny produktów.


Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Indeks: 421734R14

Marka: Berghaus

Kurtka Berghause Ilam Down Jacket

Zaawansowana technicznie, ultralekka kurtka Berghause Ilam Down Jacket z kolekcji Berghaus Extrem, stworzona do wykorzystania w górskich warunkach, lecz może być również miejską ciepłą kurtką.

Cena 1 999,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie