Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!

Lista produktów marki Luxilon

Luxilon to jeden z najbardziej popularnych producentów naciągów tenisowych, które wybierają najlepsi tenisiści na świecie, m.in. Roger Federer oraz Serena Williams. W swojej ofercie Luxilon posiada trwałe, wytrzymałe i najbardziej praktyczne naciągi, z których korzystają zarówno początkujący, jak i doświadczeni zawodnicy.

Luxilon to znana, belgijska firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości naciągów tenisowych, używanych podczas gry w tenisa ziemnego. Producent swoją historię rozpoczął w 1987 roku - na trzy lata przed wprowadzeniem na rynek innowacyjnych, syntetycznych naciągów, które nadały tenisowi zupełnie nowy charakter.

Oferta producenta Luxilon jest niezwykle bogata - znaleźć w niej można naciągi w kolorze szarym lub fioletowym, jak również naciągi o różnych rozmiarach - poczynając od rozmiaru uniwersalnego i 1,20, a kończąc na rozmiarach 1,27, czy też 1,30.

Co więcej, warto wspomnieć, że Luxilon jest marką wybieraną przez najbardziej doświadczonych tenisistów na świecie - po ich produkty sięgnęły takie gwiazdy kortów tenisowych jak Roger Federer, czy też Serena Williams. Zdecydowana większość tenisistów i tenisistek z czołówki międzynarodowych rankingów ATP i WTA to także osoby, które zaufały jakości i precyzjnemu wykonaniu naciągów proponowanych przez markę Luxilon.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz