Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 300zł!
    Bieganie      0 Comments   views (2119)
Jak wybrać buty do biegania?

Jak wybrać buty do biegania?

Jakie buty do biegania na początek? Czy tanie buty do biegania to dobry wybór? Co to znaczy stopa pronująca lub supinująca? Jak często zmieniać buty do biegania? Jeżeli kiedykolwiek zadałeś sobie choć jedno z tych pytań - ten artykuł jest właśnie dla Ciebie ;) Przedstawiam w nim najważniejsze informacje dotyczące doboru butów do biegania. Zaczynamy!
    Rolkarstwo      0 Comments   views (1650)
Nightskating co to jest?

Nightskating co to jest?

Słyszałeś o Nightskating, ale nie wiesz o co chodzi? Dzięki temu artykułowi poznasz ideę nocnych przejazdów rolkarzy. Dowiesz się czym właściwie jest Nightskating, jak wziąć w nim udział oraz jakie rolki najlepiej sprawdzą się podczas przejazdu. Największym wydarzeniem tego typu jest Nightskating Warszawa, dlatego na tej imprezie przede wszystkim będzie skupiony artykuł.
    Piłka ręczna      0 Comments   views (25595)
Piłka ręczna zasady

Piłka ręczna zasady

Przeczytaj najciekawsze ciekawostki związane z piłką ręczną. Dowiedz się dlaczego piłkarzy ręcznych nazywamy szczypiornistami, a piłkę ręczną szczypiorniakiem. Poznaj najważniejsze zasady gry w ręczną.
    Narciarstwo      0 Comments   views (2424)
Najlepsze buty narciarskie w tym sezonie

Najlepsze buty narciarskie w tym sezonie

Ocena, która marka butów narciarskich stworzyła najlepszą kolekcję jest trudnym zadaniem. Każda firma co sezon chce zaprezentować najlepsze buty narciarskie. W tym roku jest jednak inaczej. Jest firma, która zdecydowanie wyszła na prowadzenie w butach narciarskich i zdobywa kolejne nagrody, jeszcze przed sezonem narciarskim!
    Narciarstwo      0 Comments   views (1412)
Nordica Infrared - przełomowa technologia butów narciarskich

Nordica Infrared - przełomowa technologia butów narciarskich

Technologia Nordica Infrared to przełom w butach narciarskich. Pozwala na doskonałe dopasowanie bez zmian struktury i wyglądu materiału. Jest to gwarancja, że buty będą wygodne i doskonale dopasowane.
Showing 1 do 5 of 12 (1 Pages)