Mizuno Wave Stealth 3 buty do siatkówki 2016
  • Mizuno Wave Stealth 3 buty do siatkówki 2016
  • Mizuno Wave Stealth 3 buty do siatkówki 2016

Mizuno Wave Stealth 3 buty do piłki ręcznej 2016

X1GA140044

Mizuno Wave Stealth 3 to najwyższej klasy buty do piłki ręcznej. Gwarantują maksymalną wydajność, połączoną ze świetną amortyzacją, stabilnością oraz komfortem.

Rozmiar
348,78 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  WYSYŁKA W CIĄGU 24H

W dni robocze

  DARMOWA WYSYŁKA

od 300zł do Polski

 

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 14 DNI

Opis

Mizuno Wave Stealth 3 to buty idealnie nadające się do wykonywania zwinnych ruchów, przeznaczone dla nowoczesnego gracza. Podeszwa środkowa zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wsparcia, przyczepności i elastyczności.

Technologia Mizuno Wave to rozszerzenie poduszki na podeszwie buta, co gwarantuje większą powierzchnię uderzenia. Zapewnia to większe wsparcie dla śródstopia oraz części bocznej stopy.

Zastosowany w butach Mizuno Wave Stealth 3 system Dynamotion Fit to specyficzna konstrukcja techniczna. Buty są bardziej elastyczne i lepiej dopasowane, co wiąże się z bardziej aktywną grą oraz wysoką stabilnością.

Podeszwa została wykonana z niezwykle lekkiego materiału AP+. Gwarantuje on odpowiednią amortyzację w części środkowej podeszwy oraz pochłania wstrząsy. Efekt ten zwiększa zastosowanie technologii SR Touch.

Technologia rowków w bocznych częściach butów Mizuno Wave Stealth 3 nazwana jest Dynamotion Groove. Nieregularne linie wspomagają przyczepność i stabilność boczną.

System wentylacji Mizuno Intercool wykorzystuje swobodny przepływ powietrza. Gwarantuje to wydzielanie ciepła na zewnątrz buta, zapewniając odpowiednią temperaturę i wilgotność wewnątrz. Zwiększenie komfortu oraz dopasowania jest zasługą wkładki Removable Insock.

Waga: 330g

Szczegóły produktu
X1GA140044
Zobacz także
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: X1GA160093

Marka: Mizuno

Buty halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth 4 niebieskie 2018

Jedne z najmocniejszych butów halowych dla piłkarzy ręcznych Mizuno Wave Stealth 4, które dedykowane są głównie zawodnikom obrotowym. Oferują najwyższy poziom amortyzacji, komfortu i stabilizacji. Ze względu na konstrukcję  buty nadają się również do gry w squasha.

Cena 264,47 zł Cena podstawowa 454,47 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: X1GA180096

Marka: Mizuno

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V beżowe 2019

Nowa odsłona profesjonalnego obuwia halowego do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth V, dla zawodników o wysokim poziomie zaawansowania w grze. Doskonałe do gry z głębi pola oraz na pozycji pivota. Nowoczesny design, świetna konstrukcja, niezrównana amortyzacja.

Cena 296,34 zł Cena podstawowa 446,34 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: X1GA180062

Marka: Mizuno

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V czerwone 2019

Profesjonalne obuwie halowe do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth V, stosowane przez doświadczonych, silnych zawodników grających z głębi pola oraz na pozycji pivota. Buty o nowoczesnym designie i doskonałej konstrukcji, zapewniające niezrównaną amortyzację i stabilność.

Cena 276,34 zł Cena podstawowa 446,34 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: X1GA180006

Marka: Mizuno

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V niebieskie 2020

Wszechstronne buty halowe Mizuno Wave Stealth V w kolorze niebieskim, doskonałe do gry w piłkę ręczną. Model świetnie łączy w sobie znakomitą amortyzację i odpowiednią dynamikę odbicia, jak również rewelacyjną wentylację i stabilność w trakcie wykonywania agresywnych ruchów. Buty Mizuno dla profesjonalnych, doświadczonych zawodników.

Cena 319,34 zł Cena podstawowa 446,34 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: X1GA180037

Marka: Mizuno

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V szare 2019

Buty halowe do gry w piłkę ręczną dla mężczyzn Mizuno Wave Stealth V, które wyróżnia nowoczesna konstrukcja i profesjonalne zaawansowanie technologie. Obuwie doskonałe do gry na pozycji pivota oraz z głębi pola. Buty Mizuno świetnie łączą w sobie niezrównaną amortyzację i stabilność.

Cena 296,34 zł Cena podstawowa 446,34 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: X1GA180085

Marka: Mizuno

Buty do piłki ręcznej Mizuno Wave Stealth V białe 2020

Najwyższy model obuwia halowego do gry w piłkę ręczną Mizuno Wave Stealth V, dedykowany najbardziej wymagającym zawodnikom. Buty Mizuno zaprojektowano w oparciu o liczne technologie, które mają na celu wzmacniać amortyzację i stabilność, a także poprawiać dynamikę odbicia podczas agresywnych wyskoków.

Cena 366,34 zł Cena podstawowa 446,34 zł
Więcej
W magazynie