BLACK WEEKEND W SKITENIS! -12% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 29-11-2020. | Twój kod: BLACK
Mizuno Wave Bolt 4 damskie buty halowe 2015
  • Mizuno Wave Bolt 4 damskie buty halowe 2015
  • Mizuno Wave Bolt 4 damskie buty halowe 2015
  • Mizuno Wave Bolt 4 damskie buty halowe 2015
  • Mizuno Wave Bolt 4 damskie buty halowe 2015
  • Mizuno Wave Bolt 4 damskie buty halowe 2015

Mizuno Wave Bolt 4 damskie buty halowe

V1GC156033 AW15

Nowe zaktualizowane buty Mizuno Wave Bolt 4 odznaczają się jeszcze lepszą wydajnością. Buty przeznaczone zarówno dla zawodowców jak i dla graczy rekreacyjnych.

Rozmiar
275,61 zł
Ilość

  WYSYŁKA W CIĄGU 24H

W dni robocze

  DARMOWA WYSYŁKA

od 300zł do Polski

 

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU DO 14 DNI

Opis

Damskie Mizuno Wave Bolt 4 to wygodne i lekkie buty do siatkówki. Charakteryzują się zwinnością, dynamiką oraz świetną amortyzacją, dzięki płytce Mizuno Wave Parallel.

Płyta Parallel Wave odpowiada za prawidłowe rozłożenie sił działających na stopę. Poza dodatkową amortyzacją, zwiększa stabilizację stopy oraz pewność w trakcie gry. Płyta w kształcie fali gwarantuje także niezrównaną wygodę połączoną ze zmniejszonym prawdopodobieństwem kontuzji.

Umieszczony w środkowej części buta, system wentylacji InterCool minimalizuje temperaturę i ilość wody, która zbiera się na stopie. System chłodzenia maksymalizuje przepływ powietrza z powierzchni stopy, co znacząco zwiększa komfort gry.

Mizuno Wave Bolt 4 posiadają zwiększoną ilość gumy na podeszwie, która umożliwia lepsze trzymanie się podłoża. Zmniejsza to ryzyko poślizgu oraz zwiększa dynamikę ruchów. Dodatkowo podeszwa nie brudzi parkietu. Połączony system płyty Parallel Wave z podeszwą pozwala na szybką reakcję i perfekcyjne dopasowanie.

Technologia VS-1 zastosowana w butach Mizuno Wave Bolt 4 ma za zadanie pochłaniać drgania oraz zwiększać amortyzację. Umieszczona w tylnej części buta dodatkowo spełnia zadanie ochrony pięty.

Siatkówka to sport, w którym wiele razy wykonuje się ruchy boczne. Technologia Dynamotion Groove została stworzona właśnie do wspierania tego typu ruchów. Charakterystyczne żłobienia po bokach zapewniają bardzo dobrą przyczepność.

Waga: 250g

Szczegóły produktu
V1GC156033 AW15
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: V1GA176502

Marka: Mizuno

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Bolt 6 Mid pomarańczowe 2017

Znakomite buty do gry w siatkówkę Wave Bolt 6 Mid z dodatkową ochroną kostki, które zaprojektowała japońska marka Mizuno. Buty halowe dla mężczyzn powstały w oparciu o szereg technologii, które w znaczącym stopniu wpływają nie tylko na komfort podczas użytkowania, ale także rewelacyjną amortyzację i stabilność.

Cena 299,00 zł Cena podstawowa 469,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: V1GA176071

Marka: Mizuno

Buty halowe do siatkówki Mizuno Wave Bolt 6 niebieskie 2018

Wave Bolt 6 od japońskiej marki Mizuno to świetne buty halowe dla mężczyzn, którzy pasjonują się grą w siatkówkę. Buty te zaprojektowano w ten sposób, by spełniały wymagania wszystkich doświadczonych zawodników i gwarantowały im rewelacyjną dynamikę i amortyzację.

Cena 299,00 zł Cena podstawowa 439,00 zł
Więcej
W magazynie