Przedłużamy Black Weekend! -10% NA WSZYSTKO! Masz czas tylko do 02-12-2020. | Twój kod: CYBERMONDAY
Rollerblade Twister

Rollerblade Twister

W tej kategorii znajdują się rolki Rollerblade Twister oraz modele z nimi powiązane, czyli Twistery z limitowanych edycji. Zamieszczone zostały również rolki, które w rzeczywistości bazują na koncepcji skorupy Twister, przede wszystkim różne łyżworolki Rollerblade Maxxum.

Pierwszy raz model rolek do slalomu Twister pojawił się już w 1998 roku, były to pierwsze rolki z cholewką, która nie jest stałą częścią skorupy. Koncepcja ta sprawdziła się świetnie w rolkach freeride, pozwalała na znacznie zwinniejsze skręty rolkami. Rolki te były systematycznie unowocześniane, zwieńczeniem tych rolek było powstanie niemal doskonałych Rollerblade Twister około 2003 roku, które przez 15 lat nie były znacząco modyfikowane.

Dużą zmianą jest Rollerblade Twister Edge, który ukazał się w 2018 roku. Jest to nowa koncepcja rolek Twister, zmieniono najważniejsze rzeczy przede wszystkim skorupę wraz z systemem wentylacji, liner i płozę oraz wiele innych rzeczy. Było to duże wyzwanie dla Rollerblade, ciężko ulepszyć coś, co jest niemal idealne. Można jednak powoli mówić, że zabieg ulepszenia doskonałych rolek udał się. O rolkach urban Rollerblade Twister Edge pojawia się coraz więcej pozytywnych opinii, są lepiej dopasowane do stopy, bardziej sztywne, dzięki czemu lepiej przenoszą siłę na płozę. Najwięcej wątpliwości było z systemem Active AirFlow, jednak ten sprawdził się najlepiej. Wszystko wygląda na to, że historia legendarnych rolek urban Rollerblade Twister, zatoczy koło.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 07061100R08

Marka: Rollerblade

Rolki Rollerblade Twister Edge 2020

Profesjonalne rolki dla mężczyzn Rollerblade Twister Edge w nowej odsłonie na rok 2020, idealne do jazdy miejskiej i freeridowej. Model z wyjmowanym linerem z serii Premium First Fit oraz szyną aluminiową z kołami Hydrogen 4x80 mm. Dla zawodników, którzy oczekują doskonałego komfortu i jeszcze większych osiągnięć w rolkarstwie.

Cena 999,00 zł
Więcej
W magazynie